WhatsApp
Yükleniyor...

E Ticaret Danışmanlığı

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Danışmanlık E Ticaret Danışmanlığı

E Ticaret Danışmanlığı

 

E-Ticarete başlarken en iyi bir başlangıç, paket seçimi, ürün girişi ve eğitimi, seo konusunda bilgilendirme, seo süreç yönetimi, satın alınmaya hazır hale getirme, reklam yönetimi gibi birçok işi verdiğiniz E-Ticaret alanında uzman kişi ve ajanslardan alınan hizmetlerdir.

Türkiye’de alışverişlerin %99’u pazaryerlerinden gerçekleşmektedir. Trendyol, hepsiburada, gittigidiyor, N11, Çiçek sepeti gibi pazaryerlerinin yönetimi özellikle ilk başlayanlar için içinden çıkalamayacak bir hal alabiliyor. Her pazaryerinin farklı strateji ve fiyat analizleri ile yönetilmesi gerektiği gibi, ürün ekleme güncelleme işlemler uzun zamanlar alabiliyor. İconita Yazılım olarak 10 yıllık e-ticaret tecrübemiz ile tüm bu süreçleri hızlandırmak ve size gerekli tüm bilgileri vermek için bu danışmanlık hizmetini vermekteyiz.

E-Ticaret Danışmanlık Ücretleri

E-Ticaret Danışmanlık Ücretleri, talebinize göre değişiklik göstermektedir.

İlk defa E-Ticarete başlayacaksanız ve tüm yönetim sürecini danışman yürütecek ise, ücretlendirme görüşerek belirlenir. Ücretler aylık olarak alınır ve iş hacmine göre değişiklik gösterir.

Reklam yönetimi, SEO gibi hizmetler alacaksanız satın aldığınız hizmetin %20 ‘sine tekamül edecektir.